Únor 2016

29/2/2016

29. února 2016 v 9:35 | L.
Zdravím, krásky.

Po dlouhé době se ozývám.
Za 14 dnů mě čeká akce s přítelem a ještě s jednou kámoškou. Takže to chce prostě radikální řez. Buď vše nebo nic. Od toho se většinou odráží celé mé myšlení.
Od 1.3. budou základem bílé jogurty a zelená jablka, ale hlavní je silná vůle. Snad mi bude s ubývajícími centimetry přibývat :D. Dnes si je skočím nakoupit, abych měla zásobu. Dále psyllium, voda s citronem, zelené čaje.
Chci být jako před čtyřmi lety, krásná, sebevědomá. Předtím jsem si té postavy vůbec nevážila, i když byla vydřená. Pořád jsem na ní hledala chyby, přesto byla dokonalá.

Bílé jogurty, zelená jablka, psyllium, citrony, voda, zelené čaje!


16/2/2016

16. února 2016 v 18:23 | L.
Ahoj krásky,

tak jak se vám daří? Koukám, že spousta sbček se nyní nijak neaktualizuje, takže nevím, předpokládám, že plány nejdou tak, jak by asi měly.

Já si jedu opět svůj režim - bílé jogurty, jablka, voda s citronem a žvýkačky. A za chvíli si jdu zacvičit, nakombinovala jsem si kardio a pár cviků od Kayly.

Mimochodem, znáte Rhaeu Estelle? Její makeup a life videa jsou parádní.

Valentine´s Day

14. února 2016 v 9:53 | L.
Zlatíčka,

přeji krásného Valentýna! I když ho moc neslavím, jen si nadělíme pár drobnůstek.
Mamka samozřejmě nezklamala, push-up sérum na prsa se bude hodit! Má krásnou citrusovou vůni, která mi poránu opravdu zvedla náladu.
Úkolem je jediné - milovat své tělo, starat se o něj, dobře si rozmyslet, co si dát do pusy. Čím dál tím víc mi dochází, že strava opravdu ovlivňuje váš vzhled a to ne jen ohledně proporcí, ale také vzhled obličeje. Sladké, slané, přeslazené má co dočinění s vráskami, pytlema pod očima, povadlou pletí...
Takže dnes jen zdravě! Jablka, citróny, bílé jogurty!

9/2/2016

9. února 2016 v 16:08 | L.
Tak po delší době o sobě podávám info!
Jídlo v pohodě, vztahy také...
Přemýšlela jsem, že se na SGD vyprdnu a každý den se budu držet 500 kcal, možná kromě víkendů, kdy bych to navýšila na 700 kcal.
Včerejší zkoušku jsem dala úplně v pohodě (to říkám teď, před zk jsem v pohodě rozhodně nebyla :D)
A můžu se jít učit na další... :/

4/2/2016

4. února 2016 v 14:22 | L.
Tak dnes ráno jsem měla trochu depku. Takový ten pocit zoufalství, když cvičíte cviky na břicho a vidíte svá hrozná stehna. A máte prostě pocit, že se nikdy už nedostanete zpět na obvod 46cm přes nejširší část stehna.
Abych to tak trochu zahnala, vydala jsem se do města do drogérky - stojan Rimmel (srdeční záležitost, asi kvůli Kate Moss <3) a koupila jsem si nový lesk na rty a lak na nehty. Možná mi to trochu pomůže v té motivaci. Jsou to takové ty girly things, které vám vykouzlí úsměv na rtu, i když máte zadek jak almaru.
Chci to být opět já, vzít si v létě minišaty, pohodlné podpatky a vyrazit.
Včera jsem se byla podívat v Gate. Měli tam nádherné lodičky, ale prostě si je nezasloužím... Dřív jsem chodila ráda do NewYorkeru a zkoušela si kalhoty vel. 34. Jen tak, pro radost, neměla jsem v plánu si je koupit. Ale hřál mě pocit, že bych mohla. A další super věc na vel. 34 - většinou tahle velikost skončí ve výprodeji, i když je to sebelepší kousek. Protože je všem malá. Podobně jako narážím na samé zlevněné kousky s vel. 44, 46 atd.
Musím. Kvůli sobě, kvůli svým pocitům, kvůli svému sebevědomí. A kvůli němu...


3/2/2016

3. února 2016 v 16:42 | L.
SGD: 400 kcal

8:00 - jablko, 150g bílého jogurtu
11:00 - psyllium
15:00 - zeleninové rizoto


Gwyneth

2. února 2016 v 22:35 | L.
Tak dnes večer jsem si vcelku sama sobě docela zavařila. Byl tu on. Koukali jsme na film. A ne tak ledajaký. V sexy prádélku se tam svíjela v pár scénách Gwyneth Patrow. Přesně ta, která letos oslaví 44.narozeniny... A má lepší postavu než já teď... A mně rozhodně 44 není.

Vím, že on upřednostňuje hubený. Přesně tak, jako byla ona. Když byla na obrazovce ona, nespustil z ní oči. A v tu chvíli mi to došlo. Když jsem měla "postavu", většinou kluky filmy nezajímaly a oči měli jen pro mě... A teď se nechám převálcovat pouhým obrazem v televizi. Takhle to prostě nejde.

A proto si beru příklad z Gwyneth. Proč asi vypadá tak super v obličeji i ve svých 44 letech? Protože nejí sračky. Nejenom, že ubírají spousty energie při trávení, ale také se do nás podepisují - ve formě vrásek, celulitidy a unavené pleti. Asi se to nezdá, ale když to tak vidím.. dát si rohlík s máslem je v dnešní době a složení potravin podobné, jako si zapálit cigaretu...
2/2/2016

2. února 2016 v 17:53 | L.
Dnešek byl super. A ještě zdaleka nekončí! :D

Takže rozpis SGD do konce týdne:

středa 3.2. 400 kcal
čtvrtek 4.2. 450 kcal
pátek 5.2. 500 kcal
sobota 6.2. 650 kcal
neděle 7.2. 700 kcal

Zjistila jsem, že pro mě je ráno nejlepší zelené jablko a 0,5 litru čisté vody s citronovou šťávou. Pak mám energii na celé dopoledne, nemám výčitky svědomí a víc toho zvládnu. Pak následuje psyllium, no a pak se uvidí :D

V pátek jdu po dlouhé době večer ven, takže st, čt, pá 45 min cvičení a minimum jídla!


1/2/2016

1. února 2016 v 13:29 | L.
Dnešní den je tak trochu dnem vyhoření :D

Mám se učit na zk, docela těžkou, kterou mám v pátek, a místo toho sleduju insta, snapchat atd... :/ Kde pak najdu holku, co je o tři roky mladší, o x kilo lehčí, má praxi v prestižním časáku a jde si za svým snem. A já? Nejsem schopná se naučit na zkoušku, sehnat si solidní brigádu, chovat se jako dospělá...
Takhle si svou dokonalost nepředstavuju.

A co vy, holky, máte nějakou práci nebo brigádu?

S jídelníčkem jsem spokojená. Mám doma jídlo max na 3 dny, a všechny nákupy se stejně točí kolem jablek, bílých jogurtů, citrónů.

Ale musím víc makat. Jak na fyzičce, tak na učení. Ty prokrastinované dny jsem mohla úplně s přehledem věnovat něčemu jinému. Mám v plánu dělat něco do školy každý den tak do půlnoci. Snad to přinese své plody.. A jako povzbuzení zelený čaj a voda s citrónem.

Zítra se zase ozvu ;)